Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Info

Najważniejsze info

Informacje o systemie monitoringu GPS.

Screen

Screen shots

Zrzuty ekranów naszego systemu.

Funkcje

Lista funkcji

Lista funkcji monitoringu GPS.

Funkcje

Cennik

Cennik usług monitoringu GPS.

Video

Video

Materiały video. Filmy pokazujące działnie monitoringu.

Instrukcja

Jak to zrobić

Artykuły pokazujące jak używać naszego programu

Faq

FAQ

Często zadawane pytania. Odpowiadamy.

Faq

Rozmaitości

Różne artykuły na tematy pokrewne. Motoryzacja, GPS, zarządzanie flotą ...

Faq

Technikalia

Artykuły techniczne na różne tematy związane z tematem monitoringu

Faq

Opinie

Opinie naszych klientów o systemie monitoringu pojazdów

Rozmaitości czyli spis różnych artykułów

Artykuły związane z tematyką serwisu


Oszczędność paliwa

Paliwo ciągle drożeje ale czy nie ma na to jakiegoś sposobu. Może po prostu postarać się trochę go oszczędzać. Czasami proste zabiegi dają ciekawe rezultaty.
Która nawigacja pokieruje nas najlepiej?

Przedstawiamy wyniki testów nawigacji GPS do samochodów jakie przeprowadzono w fundacji Pro-Test. Wyniki są bardzo ciekawe.
Marketing motoryzacyjny

Koncerny motoryzacyjne chwytają się różnych sposobów na promowanie swoich produktów. Czasy gdy wystarczyło pokazać nowe auto w salonie czy na wystawie już mamy za sobą.
Mobilna wystawa motoryzacyjna

Opisujemy mobilną wystawę powstałą z inicjatywy Skody. Bardzo ciekawe miejsce które warto odwiedzić. Symulatory jazdy samochodem i wypadków to naprawdę gradka.
Taksówki straszą cenami

Ceny za przejazdy taksówkami w Polsce nigdy nie były niskie. Obecnie jednak ich wysokość często wykracza poza ramy zdrowego rozsądku.
GPS od techniki militarnej do cywilnej

Początkowo GPS to była tajna technika armii Amerykańskiej. Z czasem trafiła jednak do cywila i zapoczątkowała rewolucję w wielu dziedzinach.
Zlot pasjonatów Ferrari

Ferrari to legenda, to auto piękne ale i drogie. Są jednak w Europie ludzie, których pasja to właśnie ta marka.
Najstarszy samochód świata

Wszyscy kochamy w samochodach nowoczesność, wygodę i szybkość. Ale jednak czasami warto zobaczyć jak auta wyglądały ponad 100 lat temu.
GPS dla kierowców

Nawigacja GPS to już codzienność w naszych samochodach. W niektórych z nich stanowi ona już część samego pojazdu. Ale pomysłów na to co może jeszcze robić nie brakuje.
Najbardziej zakorkowane ulice świata

Każdy kierowca poruszający się po mieście często utyka w uliczny korku. W wielkich aglomeracjach to już od dawna codzienność. Ale czy wszędzie jest tak samo ? Okazuje się, że nie.
Nowe stare auta

Nowy samochód prosto z salonu to niestety często zbyt duży wydatek jak na nasze kieszenie. Dlatego często decydujemy się na zakup samochodu z drugiej ręki. Niestety bywa, że jest to loteria.
Autonomiczne samochody

To zupełnie nowe pojecie na rynku motoryzacyjnym. Samochód autonomiczny to poprostu auto które kieruje się samo. My tylko pokazujemy gdzie chcemy jechać.
Bolączki kierowców

Kierowca to zawód ciężki. Zwłaszcza wtedy, gdy pokonują oni tysiące kilometrów dróg swoimi samochodami. Narażeni są na wiele chorób zawodowych.
Kampanie społeczne dla kierowców

Co roku na polskich drogach ginie coraz więcej podróżujących ale także przechodniów. Statystyki są zatrważające.
Zasada działania systemu GPS

GPS to skrót który w ciągu ostatnich lat zrobił sporą karierę. Często osoby, które się nim posługują nie do końca wiedzą o czym mówią.
Pioneer prześciga konkurencję

Firma Pioneer znana raczej z zestawów audio i video od jakiegoś czasu produkuje też urządzenia do nawigacji w oparciu o system GPS. Opisujemy tu jedną z najnowszych jego konstrukcji.
Wady i zalety nawigacji GPS

Techinika GPS jest już bardzo powszechna. Oczywiście wprowadzenie jej to wiele zalet dla nas jako jej użytkowników. Ale bywają też wady.
Kontrola paliwa

Paliwo jest coraz większym obciążeniem dla firm i to nie tylko transportowych. Okazuje się, że jest sporo sposobów na jego kontrolowanie.
Sonda paliwa

W samochodach starszej konstrukcji jedynym sposobem kontroli poziomu paliwa jest sonda w zbiorniku. Jest to wydatek i kłopot w instalacji ale okazuje się, że się opłaca.
Jak działa sonda paliwa

Często pisze się o sondach paliwa instalowanych w zbiornikach w celu kontroli poziomu paliwa. Ale jak one działają?
Problemy transportowe we flotach pojazdów

Zarządzanie flotą pojazdów to spore wyzwanie. To zagadnienie wymaga nie tylko kompetencji ale i odpowiedniego zaplecza. Oporgramowanie typu "Flota GPS" to najlepszy sposób na rozwiązanie tego typu problemów.
Jak monitorować samochody

Często w chwili podejmowania decyzji o monitorowaniu samochodów pojawia się pytanie jaki rodzaj monitoringu GPS wybrać. Artykuł ten opisuje to zagadnienie i może być pomocny w podjęciu odpowiedniej decyzji.
GPS do samochodu

Bardzo często stajemy przed dylematem jaki GPS wybrać do monitorowania samochodu lub flot pojazdów. Wybór systemu i lokalizatorów GPS wydaje się łatwy ale nie jest to prawda. Na rynku obecnie znajduje się wiele ofert. Artykuł opisuje podstawowe cechy GPS-ów do śledzenia samochodów i jest pomocny w wyborze odpowiedniego systemu.
Kontrola poziomu paliwa za pomocą odczytu danych z szyny CAN lub za pomocą sondy paliwa

Kontrola poziomu paliwa w zbiorniku może być prowadzona na wiele sposobów. Artykuł opisuje dwa najbardziej popularne z nich. Odczyt danych z szyny CAN i zastosowanie sondy paliwa.
Zastosowania telemetrycznych kart SIM

Karty SIM to nie tylko sposób w jaki nasz telefon komunikuje się z siecią GSM. Dziś to znacznie więcej.
Psychologiczne działanie monitoingu GPS

Już sama świadomość kierowców, że są kontorolowani przez monitoring pojazdów zainstalowany u samochodzie zmienia ich zachowania.
System monitorowania pojazdów

System do monitorowania pojazdów to połączenie i współdziałanie wielu składników. To nie tylko lokalizator GPS jak to często się sądzi. Prezentowany artykuł opisuje elementy składowe takiego systemu wskazując jednocześnie na te komponenty, które są najistotniejsze dla jego prawidłowego funkcjonowania.Koszty paliwa a system kart paliwowych

Popularność kart paliwowych w Polsce nie jest jeszcze zbyt duża, ale jak pokazują statystyki, nieustannie rośnie. Karty dają ogromne korzyści tak dla zarządcy floty pojazdów jak i dla samych kierowców. Dzisiaj praktycznie wszystkie sieci stacji paliw wydają własne karty, z których korzystanie staje się coraz wygodniejsze i bardziej bezpieczne. Co dają takie karty i dlaczego warto z nich korzystać?Czas pracy przedstawicieli handlowych

Nie da się ukryć, iż w dzisiejszych czasach wszyscy stawiają na mobilność. Ten, kto nie jest mobilny nie ma szansy bytu - ani w biznesie, ani w pracy. Oprócz mobilności, inna ważną sprawą decydującą o powodzeniu w interesach stanowi racjonalne i umiejętne zarządzanie czasem.Monitoring floty pojazdów

Monitoring floty pojazdów to zagadnienie bardzo szerokie. W firmie posiadającej flotę pojazdów nie da się już zarządzać nimi bez dobrego systemu monitoringu floty opartego o GPS.Flota GPS

Flota GPS pojazdów - jak skonfigurować i co kupić aby nie przepłacić.


ramka_3_tlo_3