Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Funkcje

Lista funkcji

Zobacz jak wiele funkcji ma nasz system monitoringu.

Std

Monitoring Standard
Monitoring Std. Plus

Zobacz najczęściej kupowane zestawy do lokalizacji pojazdów.

Can

Monitoring CAN
Monitoring CAN Plus

System monitoringu z odczytem danych z komputera pojazdu.

Tacho

Monitoring Tacho

Zdalny odczyt tachografu cyfrowego.

Ochronny

Monitoring Ochronny

Ochrona pojazdów przed kradzieżą - własne zasilanie.

naszeLokalizatory

Nasze lokalizatory

Zapoznaj się z informacjami na temat naszych urządzeń.

inneLokalizatory

Inne lokalizatory

Lista lokalizatorów GPS jakie można podłączyć do naszego serwera.

WiadomościNawigacja GPS 440MS i 510MS


   GPS 510 MS oraz 440 MS są najnowszymi produktami firmy Manta. Oba urządzenia różnią się od siebie wielkością ekranu LCD TFT o przekątnej odpowiednio 5 oraz 4,3 cala. Ich obudowa jest bardzo precyzyjnie wykonana i posiada atrakcyjny design. Dodatkowo wyposażona jest w praktyczny uchwyt zapewniający wygodne użytkowanie. Nawigacja posiada szybki procesor Star 400 MHz oraz pamięć operacyjną 64MB. Wbudowano też flash 512 MB. Duża zaletą tej nawigacji jest jej prosta i intuicyjna obsługa. Osoby, które nie korzystały wcześniej z tego typu urządzeń nie mają z nią problemów. Do obsługi nie jest potrzebny rysik, gdyż wyposażona jest ona w aplikację „finger friendly”. GPS wyposażony jest w MapaMap w wersji 6.4. Dzięki tzw. Asystentowi Manewru możemy z łatwością korzystać z naszego GPS. Funkcja Asystenta prezentowana jest jako strzałka pokazująca kierunek jazdy znajdująca się dokładnie w miejscu, w którym mamy wykonać manewr. Nawigacja może nas informować o przekraczaniu prędkości jazdy gdyż w bazie posiada informacje o ograniczeniach prędkości.

Poza wymienionymi funkcjami nasze urządzenie może być wykorzystywane do: - odtwarzania plików WMA z karty microSD - odtwarzania plików wideo - przeglądania zdjęć i innych plików graficznych (jpg i gif) - odczytywania plików tekstowych E-Book - posiada kalkulator oraz kilka gier.

Dużą zaletą tej nawigacji jest jej niska cena. Model 440 MS kosztuje 225 zł natomiast model 510 MS wyceniono na około 250-280 zł. Firma Manta posiada EuroCertyfikat 2009 jakości produktów a jej nawigacje z linii Easy Rider otrzymały godło „Najlepsze w Polsce” w konsumenckim konkursie jakości.Data publikacji - 2010-11-10 00:00:00Komentarze


Brak komentarzy - możesz być pierwszy


Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?ramka_3_tlo_3