Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Funkcje

Lista funkcji

Zobacz jak wiele funkcji ma nasz system monitoringu.

Std

Monitoring Standard
Monitoring Std. Plus

Zobacz najczęściej kupowane zestawy do lokalizacji pojazdów.

Can

Monitoring CAN
Monitoring CAN Plus

System monitoringu z odczytem danych z komputera pojazdu.

Tacho

Monitoring Tacho

Zdalny odczyt tachografu cyfrowego.

Ochronny

Monitoring Ochronny

Ochrona pojazdów przed kradzieżą - własne zasilanie.

naszeLokalizatory

Nasze lokalizatory

Zapoznaj się z informacjami na temat naszych urządzeń.

inneLokalizatory

Inne lokalizatory

Lista lokalizatorów GPS jakie można podłączyć do naszego serwera.

WiadomościGarmin Nuvi 2595LMT Europa


   Nawigacja Garmin Nuvi 2595LMT to urządzenie z ekranem o przekątnej 5 cali. Nie jest to może dużo ale producent kusi nas darmowym i dożywotnim aktualizowaniem map. To nowa jakość w tego typu urządzeniach. Dotychczas każdy upgrade kosztował i to niemało. Ten GPS jest pod tym względem wyjątkowy.
Inną ciekawą funkcją jest możliwość sterowania głosowego. To bardzo pomocne na drodze pod warunkiem, że będzie działać. Niestety tak nie jest zawsze. Niektóre GPS-y samochodowe oferują takie funkcje ale nie działające lub działające słabo. Dodatkowo ta nawigacja posiada funkcje omijania korków. Według producenta działa ona w taki sposób, na podstawie 2 miliardów próbek rocznie przewiduje co będzie się działo na drodze przed nami.


Data publikacji - 2012-10-31 17:19:00Komentarze


Burek     napisał dnia 2012-10-31 20:14:12

Bezpłatne mapki to jest to. Ale sama nawigacja kosztuje 800 złotych. Nie wiem czy warto kupować w tej cenie urządzenie. To jest jednak drogo. A to, że mapy są za darmo. Jakie darmo? Płacimy w cenie nawigacji i tyle.Zuza     napisał dnia 2012-11-01 06:06:39

Ja też nie lubię takich promocji. Mapka za darmo a nawigacja jest i tak droga. Lepiej kupić tańsze urządzenie i robić płatny upgrade mapy wtedy gdy mam na to ochotę. Taniej i wygodniej.Bidulek     napisał dnia 2012-11-02 20:43:33

A ja kupiłem w biedronce takiego GPS-a bez nazwy. I też działa a kosztował jakieś grosze. Zamiast płacić za aktualizacje to za rok wyrzucę do śmieci i kupię nową zapewne jeszcze taniej. To bez sensu wydawać kasę z góry na aktualizacje. Zbyt szybki postęp techniczny w tych dziedzinach.

Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?ramka_3_tlo_3