Jesteś niezalogowany ...    Zaloguj się

Polecamy

Funkcje

Lista funkcji

Zobacz jak wiele funkcji ma nasz system monitoringu.

Std

Monitoring Standard
Monitoring Std. Plus

Zobacz najczęściej kupowane zestawy do lokalizacji pojazdów.

Can

Monitoring CAN
Monitoring CAN Plus

System monitoringu z odczytem danych z komputera pojazdu.

Tacho

Monitoring Tacho

Zdalny odczyt tachografu cyfrowego.

Ochronny

Monitoring Ochronny

Ochrona pojazdów przed kradzieżą - własne zasilanie.

naszeLokalizatory

Nasze lokalizatory

Zapoznaj się z informacjami na temat naszych urządzeń.

inneLokalizatory

Inne lokalizatory

Lista lokalizatorów GPS jakie można podłączyć do naszego serwera.

WiadomościKonkurs w Warszawie


   Mieszkańcy Warszawy i innych dużych miast doskonale wiedzą jak wiele czasu i ile utrudnień czeka kierowców oraz innych uczestników ruchu w ich miastach. Pojawiło się pytanie czy można stworzyć program nawigacji GPS, która w inteligentny sposób potrafiłaby poprowadzić kierowcę do celu omijając korki oraz niespodziewane zdarzenia na drodze. W odpowiedzi na takie zapotrzebowanie IEEE International Conference on Data Mining 2010 (ICDM) ogłosiło konkurs programistyczny na stworzenie algorytmu, który byłby rozwiązaniem tego problemu.

Programiści mają się skupić na następujących zagadnieniach: - przewidywanie przez oprogramowanie natężenia ruchu z uwzględnieniem danych pochodzących z ATR (Automatic Traffic Recorder) - przewidywanie tworzenia się korków ulicznych w trakcie tzw. szczytów komunikacyjnych np. rano lub po południu czy w wyniku robót drogowych - modelowanie ruchu drogowego przy użyciu informacji przekazywanych bezpośrednio i na bieżąco przez uczestników ruchu wyposażonych w GPS i GSM wysyłający sygnał o położeniu.

Do zdobycia są nagrody o łącznej wartości 5000 dolarów oraz co może ważniejsze zaprezentowanie własnego projektu na Międzynarodowej Konferencji Data Maining, która odbędzie się w Sydney w Australii. Konkurs kończy się 6 września 2010 rData publikacji - 2011-03-08 00:00:00Komentarze


Brak komentarzy - możesz być pierwszy


Dodaj swój komentarz


Twój nick lub imię

Twój komentarz


Ile jest pięć dodać dziesięć ?ramka_3_tlo_3